sobota, 06 czerwca 2009

Zdecydowałam wreszcie przenieść się pod inny adres.  Tym wpisem zamykam bloxowy adres, działający już od ponad roku. Muszę przyznać, że ciężka to była decyzja, ale przeważyła funkcjonalność blogspota, łatwość z jaką można zamieszczać tam zdjęcia i zupełnie inne możliwości. Klamka zapadła :D Zapraszam w nowe blogspotowe miejsce, gdzie teraz mnie znajdziecie.

www.rosaliaart.blogspot.pl

piątek, 29 maja 2009
 
Wszystkie kartki o wymiarach około 10 x 21 cm. Użyte materiały: gaza, kwiatki, guziki, koronka, organzowa wstążka, sznurek, ćwieki, tusz, kalka, perełki, nuty, Accents glossy, złoty sznureczek, kropki akrylowe...
 
 
 
 
 
 
 
 
 


14:01, rosaliaa , kartki
Link Komentarze (5) »
wtorek, 26 maja 2009
 
Zdjęcie wybrane przez Parę Młodą. Nie wszystkie zaproszenia zmieściły się w kadrze, oj miałam trochę pracy :D
 
 

czwartek, 21 maja 2009

Serdecznie zapraszam do przyłączenia się do zabawy na blogu Art - Piaskownica.

Zgodnym głosem wybrałyśmy przepiękną kartkę do zliftowania. Jej autorką jest Aija z Finlandii.  Same zobaczcie jak prezentuje się oryginał.

 

 

 

A to i moja interpretacja, z różyczką na drucianej gąłązce, występującą w roli szpilki :D 

 

 

 
 
Resztę prac możecie zobaczyć na blogu. Serdecznie zapraszam.

 

12:44, rosaliaa , kartki
Link Komentarze (1) »
wtorek, 19 maja 2009

Bo to już było :D Trochę inaczej, a jednak... Pierwszy album tak się spodobał, że musiałam na szybko stworzyć nowy. Miks papierów (ILS-owskich już nie starczyło, więc musiałam połączyć z innymi). Kolorystyka różowo-brązowa. Z grubsza podobny, a jednak prezentuje się inaczej :D W komplecie kartka.

 
 
 
 
 
 


 

13:52, rosaliaa , albumy
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 18 maja 2009
środa, 13 maja 2009

Album o wymiarach 15 x 15 cm, a więc niezbyt duży. Kolorystyka biało - kremowo - różowa. Papiery ILS Romanica - muszę przyznać, że są bardzo wdzięczne w pracy z nimi.  Aniu - dziękuję :D

Album w komplecie z kartką.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

 

 

 
 
 

 

22:35, rosaliaa , albumy
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 11 maja 2009

Tak ją nazwałam, bo kolory jakoś mocno kawowo mi się kojarzą.

Powstała z potrzeby chwili. Zdobi ją bukiet kordonkowych kwiatków, ćwieków perłowych i złotych oraz kremowa różyczka.

 

 

11:11, rosaliaa , kartki
Link Komentarze (5) »
czwartek, 07 maja 2009

Mam straszne załeglości, mam wrażenie, że biegnę za szybko, a może to ja stoję, świat wokół mnie biegnie, a ja nie nadążam? Hmm.... W każdym bądź razie muszę coś zmienić, zatrzymać się na chwilę, uporządkować przestrzeń wokół siebie... poskładać myśli... Zacznę od wrzucenia w jeden postowy worek całych zaległości, które się piętrzą. Ot takie kartki, które powstają ostatnio nocami :D Część z nich pewnie gdzieś mi umknęła, nie mogę znaleźć zdjęć, już sama nie wiem czy je robiłam, czy skasowałam, czy..

 

 
 
 
 

Czas na podziękowania.

Serdecznie dziękuję za wszystkie nagrody. Naprawdę jest mi strasznie miło, że o mnie pamiętacie, że mnie nagradzacie, podczas gdy ja nie zawsze znajduję czas na odwiedzenie wszystkich blogów, które bym chciała. Staram się być na bieżąco, ale nie zawsze starcza mi czasu, aby coś napisać. Tym bardziej doceniam to, że pozostawiacie u mnie tyle miłych i ciepłych słów. Jeszcze raz bardzo dziękuj.

Dziękuję RudlisTaji i No-lia za nagrodę "Let's Be friends". Strasznie mi miło kochane :D

 


 

Dziękuję również Zielonookiej za przemiłą nagrodę "Kreatywne koty" - buziole wielkie :D

 

 
 
Kolejne wyróżnienie - blog pełen pomysłów od  Fioletowego poddasza.
Serdecznie dziękuję :D
 

 
 
 
Nagrody przekazuję dalej wszystkim osobom, które lubią żyć kreatywnie i czerpią radość z tworzenia. Wybaczcie, że nie wybiorę kilku spośród was, ale kreatywne grono wciąż się powiększa, z czego bardzo się cieszę, ale to tylko pogłębia mój dylemat wyboru :D Jeszcze raz dziękuję.
 
Na zakończenie coś, co kompletnie mnie zaskoczyło. Wczoraj zauważyłam, że mój blog odwiedza mnóstwo osób ze strony www.scrapscene.com. Z czystej ciekawości sprawdziłam ten link i jakież było moje zdziwienie, gdy we wczorajszym poście na temat zaproszeń ślubnych, ujrzałam swoje własne :D Bardzo miłe uczucie - same zobaczcie szczegóły TU,  a tu print screan.
 

 
 
20:49, rosaliaa , kartki
Link Komentarze (8) »
wtorek, 05 maja 2009

Weekend minął pod znakiem Krakowa. Było zoo, był Park Eksperymentów S. Lema, był oczywiście rynek (muszę przyznać, że było wyjątkowo tłoczno), było mnóstwo radości i leniuchowania. Ładowalismy akumulatory na słońcu, spacerowaliśmy do upadłego, a wieczorowo-nocną porą gadaliśmy, jedliśmy, piliśmy :D Teraz szary powrót do rzeczywistości. Na szczęście możemy się napawać tymi chwilami na fotkach, których przy tej okazji zrobiliśmy mnóstwo - w końcu Laura w zoo była po raz pierwszy :D

Mi najbardziej utkwiły w pamięci flamingi - sami zobaczcie...

 
 
 


A dziś urodziny mojej mamy. Jednym z prezentów będzie własnoręcznie wykonana herbaciarka, w delikatne kwiatowe wzory.


 

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11
Jeśli podoba ci się któraś z moich prac, napisz, być może będę mogła coś dla Ciebie wykonać - rosaliaa@gazeta.pl